www.IRMF.ir
Islamic Revolution Mostazafan Foundation
نقشه سايت  پیوند ها | محصول و خدمات | شرکت ها و موسسات بنیاد | آمار | فعالیت ها  | درباره ما  | صفحه اصلی |

رهبر معظم انقلاب اسلامي در تاریخ 31/4/1378 جناب آقای محمد فروزنده را به مدت 5 سال به عنوان رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی منصوب فرمودند.متن حکم معظم له:
بسم‏الله الرحمن‏الرحيمجناب آقاي محمد فروزنده دامت توفيقاته
با پايان گرفتن مدّت مسئوليت تمديد شده ي جناب آقاي محسن رفيقدوست در بنياد مستضعفان وجانبازان انقلاب اسلامي و با تشكر و تقدير از زحمات مستمر ايشان در ارتقاء توان و انسجام واصلاح آن بنياد در طول دهسال گذشته،جنابعالي را براي پنج سال به مديريت بنياد مذكور منصوب مي كنم و اميدوارم همانطور كه در مسئوليتهاي قبلي مديريت و امانت و پشتكار ويژه ي خود را به اثبات رسانيده ايد از همه ي توان و ايمان خود در اداره ي اين مؤسسه ي اقتصادي و خدماتي بهره بگيريد. »

آرزوي اينجانب آن است كه با حفظ و استفاده ي بهينه از اين مجموعه كه متعلق به بيت المال كشور است حدّاكثر كمك به مستضعفان و جانبازان در همه ي زمينه ها در چارچوب سياستهاي كلي كشور صورت گيرد.

توفيقات شما را از خداوند متعال مسئلت ميكنم.

سيدعلي خامنه‌اي

فرمان واگذاري مٲموريت جانبازان و تغيير نام بنياد

به منظور تجميع ماموریت ارائه خدمات به خانواده معزز شهداء ،جانبازان و آزاده گان سر افراز فرمان مورخ 8/11/1381 از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي خطاب به رييس جمهور وقت جناب آقاي سيد محمد خاتمي صادر گرديد.

بسم‏الله الرحمن‏الرحيمجناب آقاي خاتمي
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
نظر به اهميت موضوع ارائه خدمات به ايثارگران كه ولي نعمتان اين جامعه هستند و دغدغه هايي كه نسبت به استيفاي حقوق اين عزيزان داشته و دارم، اكنون كه نتيجه ي جمعبندي متوليان امور،ضرورت تجميع مٲموريت ارائه خدمات به خانواده ي معزز شهداء،جانبازان عزيزو آزادگان سرافراز در بنياد شهيد انفلاب اسلامي مي باشد،اينجانب اين تصميم مبارك را تأييد مي كنم مشروط بر اينكه نهادي بودن آن حفظ شود تا اين نهاد انقلابي بتواند با هماهنگي و در ارتباط با ساير دستگاههاي اجرايي كشور حداكثر خدمات ممكن را به ايثارگران و خانواده محترم ايشان ارائه نمايد.
ضمن تشكر از رئيس جمهور محترم،مجلس شوراي اسلامي و كليه دست اندركاران كه هميشه پشتيبان ايثارگران بوده و مي باشند انتظاردارم كليه تلاش خود را براي اجرايي نمودن اين طرح ازآغاز سال 1382 بعمل آورند.
ازخداوند متعال موفقيت تمامي خدمتگزاران به اقشار محروم و ايثارگر را مسٲلت مي نمايم.

سيدعلي خامنه‌اي

متعاقب ابلاغ فرمان مقام معظم رهبري مبني بر انتزاع فعاليت امور جانبازان از بنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي و الحاق آن به بنياد شهيد و ايثارگران ،عنوان بنياد به بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي تغيير يافت و به همين اساس ،اساسنامه بنياد كه در تاريخ 11/5/1379 به تصويب مقام معظم رهبري رسيده بود ،با اعمال آخرين اصلاحات كه بشرح نامه شماره7006/1 مورخ 6/3/1383 دفتر مقام معظم رهبري ابلاغ گرديده و طي شماره 11597/32 مورخ 16/3/1383 اداره ثبت شركتها و مؤسسات غير تجاري ثبت وآگهي گرديده است منتشر شد.
در اجراي اين فرمان با تصويب شوراي عالي اداری كشور ماهيت اداره امور جانبازان ازبنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي منتزع و به بنیاد شهید و امور ایثارگران محول گردید .

با توجه به پايان يافتن دوره پنجساله مسؤليت جناب آقاي محمد فروزنده دفتر مقام معظم رهبري طي نامه شماره 7275/1 مورخ 3/5/83 ابلاغ نمود:

بسم‏الله الرحمن‏الرحيمجناب آقاي فروزنده
رياست محترم بنياد مستضعفان
سلام عليكم

با توجه به پايان پذيرفتن مدت مسئوليت حضرتعالي،مقام معظم رهبري"مدظله العالي" فرمودند:

«جنابعالي همچنان با همان اختيارات به كارهاي خودتان ادامه بدهيد،حكم و تفاصيل آن بعداً ابلاغ خواهد شد.»
مزيد توفيقات جنابعالي را از خداوند متعال خواستاريم.

محمدي گلپايگاني

درتاريخ 30/8/84 ماه حكم تمديد مأموريت جناب آقاي محمد فروزنده ازسوي رهبر معظم انقلاب به ايشان ابلاغ گرديد.

بسم‏الله الرحمن‏الرحيم

جناب آقاي محمد فروزنده دام توفيقه

اكنون كه بحمد الله تلاشهاي مجدانه جنابعالي و اعضاي محترم هيات امناء به توفيقات،تجارب و دستاوردهاي با ارزشي نائل گشته است پيرو ابلاغيه مورخ 3/5/1383 مبني بر ضرورت ادامه فعاليتهاي شما در سمت رياست بنياد مستضعفان، مسؤليت جنابعالي را براي مدت پنج سال از تاريخ 31/4/1383 تمديد مي كنم.

اميدوارم با توجه به اصلاح اساسنامه آن بنياد و پس از اقدام اساسي و مهم تجميع نهادهاي متولي امورايثارگران و تشكيل بنياد شهيد و امور ايثارگران در چارچوب مٲموريت راهبردي بنياد مبني بر « كمك به ارتقاء سطح زندگي مادي ،معنوي و فرهنگي مستضعفان و محرومين جامعه همراه با اداره بهينه داراييهاي تحت پوشش و با حضور مؤثر در صحنه هاي اقتصادي در چارچوب سياستهاي كلي نظام» از همه توان و ايمان خود بهره گيريد.

اميد است در راستاي خدمت بايسته و شايسته به محرومان و مستضعفان و تحقق اهداف عاليه بنياد اهتمام جدي در تجديد سازمان و بكارگيري بيش از پيش نيروهاي لايق و امين داشته باشيد .

توفيقات شما را از خداوند متعال خواستارم.

سيد علي خامنه اي  30 آبان 1384

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی جناب آقای محمد فروزنده را برای یک دوره پنج ساله دیگر به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب کردند.

متن حكم معظم له

بسم‏الله الرحمن‏الرحيم

جناب آقای محمد فروزنده دام توفیقه
با توجه به مساعی و توفیقات جنابعالی و همکارانتان و ضرورت ادامه فعالیت شما در سمت ریاست بنیاد مستضعفان، مسئولیت جنابعالی را برای یک دوره پنج ساله دیگر از تاریخ 31/ 4/ 1388 تمدید می کنم.
انتظار می رود در چارچوب سند راهبردی بنیاد و با رعایت سایر دستورالعمل های ابلاغی و در جهت سند چشم انداز سیاست های کلی نظام، از تمامی توان و امکانات موجود بهره گیرید.
امید است در خدمت بایسته و شایسته به محرومان و مستضعفان و ارتقا سطح زندگی مادی و معنوی آنان و تحقق اهداف عالیه بنیاد، توفیق الهی شامل حال شما باشد.

4/ مرداد ماه / 1388                                                                                          سید علی خامنه ایارتباط با ما سايت اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد |™ Copyright © 2004 - 2018 Mostazafan Foundation